شهرام همایون کیست؟


من هستم، نه برای اینکه نشان دهم از خط «شهرام همایون» پیروی میکنم، برای اینکه نشان دهم بودنم و حمایتم از «ایران» را «همایون» ها و دیگر فعالان سیاسی وابسته به بیگانه تایین و تضمین نمیکنند. برای من روشن است که همانند «شهرام همایون» که بیرون از میهن زندگی میکنند و از دشواری های اقتصادی و اجتماعی دور هستند، برای دلسوزی من و همانند من حرفی را نمیزنند، بلکه برای منافع شخصی خود و رساندن بیگانه ها به خواسته هایشان، این بازی ها را راه می اندازند. این چلغوزهای شیاد هرگز آتش گرانی را احساس نمیکنند و با هر جمله خود چندین دلار به ثروت خود اضافه میکنن.

شهرام همایون با نام واقعی «امیر حمید همایون» در سال۱۳۳۶در تهران در یک خانواده کمابیش مذهبی بدنیا آمد مادر او اهل «کرمانشاه» و پدر او اهل تهران بود تحصیلات دوره ابتدایی خود را در «دبستان روزبه» ، به مدیریت آقای امیدی نیا تا سال سوم دبستان گذراند، پس از دعوای سنگینی که با دوستش در دبستان داشت، ناچار به ترک دبستان روزبه شد و ناچار به ادامه تحصیل در «دبستان آئین دانش» شد. گفتنی است که مدیریت دبستان آئین دانش را شوهر عمه شهرام همایون بر دوش داشت، عمه شهرام همایون ، «افتخار همایون» نام دارد. به گفته خود وی نخستین «عشق به جنس مخالف» را در کلاس نخست دبستان با آموزگار! خود تجربه کرده است.

شهرام همایون در استودیو

پدر شهرام همایون کارمند ارشد بانک بوده و از قضا سختگیری آن چنانی درباره شهرام اعمال نمی کرده است.  پدربزرگ شهرام همایون قاسم نام دارد که از دارویش کرمانشاه بوده و برای خرید و فروش عتیقه به تهران رفت و آمد داشته است. دوره ششم از تحصیلات خود را در «مدرسه نوبختی» به مدیریت امام جمعه «مسجد رحمتیه» گذرانده که در سنین کم(سال ششم تحصیلی) ایده «بانک فرهنگیان» را مطرح کرده و کسی هم از ایشان بابت این ایده!! و کمک به بشریت! سپاسگزاری نکرده، نخستین پیشامد تلخ زندگی او مرگ دوست وی آقای «ناروئی نژاد» بوده که بر اثر برخورد با موتورسیکلت بوده است.

نخستین آشنایی و فعالیت او در یک حزب سیاسی با «حزب ایران نوین» بوده است که به نام گزارشگر مدارس برای آقای پور شریعتی خبر تهیه می کرده است پس از زمانی فعالیت او به نام معاون سازمان جوانان حزب در انتظامات برگزیده شد. سمت معاون سازمان جوانان «حزب ایران نوین» را در سن کمتر از 18 سال احراز کرده است.

در سال 1354 که حزب ایران نوین برچیده شد او به همراه دوستش «بهرام افرهی» در «حزب رستاخیز» فعالیت سیاسی خود را ادامه داد. در حزب رستاخیز پسر عموی شهرام همایون به نام «داریوش همایون» در سمت قائم مقام سرگرم به فعالیت بوده است. هر چند که خود او به کسب این عناوین احساس سربلندی می کند، ولی به گفته خودش در حزب رستاخیز مسئول تهیه خبر درباره چگونگی آب و هوا، زنان مدل، نظام وظیفه و… بوده است.

شما بیاندیشید از چندین گزارشگر که هر کدام مسئول تهیه خبر در یک موضوع هستند آقای شهرام همایون درباره چگونگی آب و هوا! گزارش میداده است: «امروز هوای تهران اندکی تا قسمتی ابری» همزمان با شور انقلابی! که در همان سالها به راه افتاده بود. آقای شهرام همایون به همراه دوست خود به نام «رضا.م» به فکر راه اندازی یک روزنامه در پیروی از «شاه جنایتکار» برخواست که این اقدام وی با شکست روبرو شد.

 1. چرا شهرام همایون به همراه خانواده خود تهران را به قصد شهریار کرج ترک کرد؟
 2. چرا شهرام همایون اسناد و مدارک خود را در حوضچه خانه به آتش کشید؟

پس از پیروزی انقلاب اسلامی او روزنامه «بامداد» را منتشر کرد در روزنامه بامداد عناصری همانند: «جمشید چالنگی(صدای آمریکا) ، آقای ربانی-آقای ظابطی، آقای ملک محمدی-آقای خرسند و…» به همراه وی سرگرم به نشر روزنامه شدند که شوربختانه باز هم راه را بیراهه رفتند و با «سفارت آمریکا» یک رابطه بیرون از ظابطه برپا کردند و همین امر جناچه در ادامه خواهید خواند رو شد. آدرس دفتر روزنامه بامداد واقع درچهارراه یوسف آباد –خیابان حافظ بوده است.

در مدت زمان فعالیت روزنامه وی به خاطر نشر «دروغ ها و مطالب دورغین» به زندان افتاد این اتفاق پیش از «تسخیر لانه جاسوسی» بوده است، در هنگام تسخیر لانه جاسوسی اسنادی دال بر همکاری شهرام همایون با سازمان های آمریکایی کشف شده که منجر به دستگیری وی به مدت چند سال شد، ولی این بار نیز به مانند گذشته از خطای او چشم پوشی شد و او دوباره آزاد شد. او در این روزنامه با اطلاعات مذهبی که داشت کوشش در گرفتن فتوا علیه رویدادهای میکرد. پس از آزادی وی او با همکاری «مسعود بهنود» اقدام به تهیه کاستی به نام «کانال دو» شد که یک برنامه رادیویی بود.به گفته خود وی پس از انجام یک سری کارهای زیر زمینی یک کارخانه تهیه وسایل بهداشتی راه انداخت.پس از زمانی وارد دنیای واردات و صادرات فرش شد و پول هنگفتی را به جیب زد و با گریز از ایران این بار پرونده ننگین خود را در بیرون از ایران باز کرد. او روزنامه بامداد را که نخستین چاپ آن با طرح «پرچم شیر و خورشید» بود در آنسوی مرزها منتشر کرد.

او 100 شماره از این روزنامه را منتشر کرد و پس از دعوت «ضیا اتابای» سرگرم به فعالیت سیاسی ویرانگر و ضد ایرانی: این بار از راه «تلویزیون پارس» شد و پس از 10 سال فعالیت در حوزه رسانه های ماهواره ای و تاسیس «کانال یک»، سرنوشت ننگینی جز آنچه که امروز می بینید ندارد. این بود خلاصه ای از زندگی نامه شهرام همایون با نام واقعی «امیر حمید همایون» که چیزی جز آوارگی و دوری از میهن و البته خیانت را به همراه نداشته است.

پدر شهرام همایون کارمند ارشد بانک بوده  و از قضا سختگیری آن چنانی در مورد شهرام اعمال نمی کرده است . در کلاس پنجم دبستان اقدام به تهیه یک نشریه به نام تخت جمشید کرد که مورد بازخواست ساواک قرار گرفت که چه طور آنرا تهیه و توزیع کرده است !!!!!! پدربزرگ شهرام همایون قاسم صاحب جمعی نام دارد که از دارویش کرمانشاه بوده  و برای خرید وفروش عتیقه به تهران رفت و آمد داشته است. دوره ششم از تحصیلات خود را در مدرسه نوبختی به مدیریت امام جمعه مسجد رحمتیه گذرانده که در همین سنین کم ایده بانک فرهنگیان را مطرح کرده و کسی هم از ایشان بایت این ایده تشکر نکرده,اولین حادثه تلخ زندگی او مرگ دوست وی آقای ناروئی نژاد بوده که بر اثر تصادف با موتورسیکلت بوده است.
Advertisements
دیدگاهی بنویسید یا دنبالکی بگذارید: Trackback URL.

دیدگاه‌ها

 • علیرضا  On 25 اکتبر 2010 at 5:06 ب.ظ.

  ما هستيم نه برای لسانجلس نشینها!
  بلکه برای ایران …

  • کوروش  On 25 اکتبر 2010 at 7:15 ب.ظ.

   با تو موافقم

   ما هستیم برای ایران
   ما هستیم برای پیشرفت ایران
   ما هستیم برای نابودی دشمنان ایران

  • sony7  On 29 نوامبر 2010 at 7:41 ق.ظ.

   ما هستیم، ولی‌ بدون شهرام همایون

  • maziar  On 4 مارس 2011 at 2:55 ب.ظ.

   dorood bar shahram Homayoun
   hame kunsuzihaye shoma baraye in ast ke Shahram Homayoun rake khar nemishavad -morede dowomi ke kune shoma va hame akhunda ra suzandeh in ast ke Mellat Iran an gusfandanr sabegh nistand va emrouz ba barrasi tarikh zaman pish va pas az pahlavi daryafteand ke ham shoma va ham khodeshaan har an che ke darand az pahlaviha darand-dorood bar ravane pake Reza shah bozorg ke agar wey nabud hokumate akhundi haman kuthi pas az mashrutiat aghaz shode bud va emruz dige ba boldozer ham nemishod akhund ra az ja kand-shoma ham yek mosht bache akhund

 • سرباز بندر  On 25 اکتبر 2010 at 5:16 ب.ظ.

  بابا تو دیگه کی هستی که بتونی پشته اقای همایون چرت بگی.برو بابا.
  زنده باد شهرام همایون

  • احسان  On 25 اکتبر 2010 at 5:26 ب.ظ.

   سرباز بندر شاید خیلی کورباشی که واقعیتهارو نمیتونی ببینی
   شهرام همایون یک پرچم فروش هست که برای پولدار شدن هر غلطی میکنه
   خائن تر از این نامرد وجود نداره.

   من خودم تو یک کنسرت دیدم شهرام همایون مست شده و دنبال دختران و زنان ایرانی افتاده بود و ناگهان چند جوان باغیرت ایرانی ریختند سرش و حسابی کتکش زدن.

   • یه ایرانی  On 25 اکتبر 2010 at 5:33 ب.ظ.

    وای خدای من!!!!!!!!!!!!!!!!
    احسان جدی میگی؟ شهرام همایون دنبال ناموس مردم بود؟!!!
    این شهرام همایون هم که مثل این آخوندای کثافت هوسباز هست!! که یه زن رو نمی خوان مگر واسه رختخواب های بوگندوشون.

    همتون کثیفید: چه آخوند و چه سلطنت طلب

    اگه غیرت دارین اگه ایرانی هستین کانال شهرام همایون رو بایکوت کنید تا از بی پولی جونشون بالا بیاد.

   • سیاوش.ز  On 25 اکتبر 2010 at 5:44 ب.ظ.

    شهرام همایون کثافت کار تو به جایی رسیده که مزاحم ناموس مردم میشی!! اگه ایران بودی که کونت رو پاره میکردیم

 • سارا  On 25 اکتبر 2010 at 5:19 ب.ظ.

  سلام

  شهرام همایون برای ما شناخته شده است
  نیازی به معرفی این وطن فروش نیست
  همه ما به خوبی میدونیم چه خیانتهای کرده و چقدر پول به جیب زده

 • سیاوش.ز  On 25 اکتبر 2010 at 5:45 ب.ظ.

  من در 8 سال جنگ میهنی که خمینی ملعون به ملت ما تحمیل کرد حضور فعال داشتم .
  فکر میکنید کدامیک از این کثافتهای سلطنت طلب که حالا خارج از ایران زندگی میکنند در جنگ بودن و از ایران دفاع کردن؟
  شما مفت خوران که خایه مالی آمریکا رو میکنید را تکه تکه خواهیم کرد . تا وقت هست به دامان ملت برگردید وگرنه در آن روز موعود جواب وطن فروشی ها و هرزگی هایتان را خواهید دید .

 • لیدا  On 25 اکتبر 2010 at 5:47 ب.ظ.

  ایشالاه اون شهرام شیره ای بره پیش خمینی و هیتلر تا از دستش راحت بشیم

 • ژاله  On 25 اکتبر 2010 at 5:51 ب.ظ.

  آشغالای این مملکت رو باید بیشتر بشناسیم تا خنجر از پشت نخوریم

  دستت درد نکنه پست خوبی خوبی بود فقط لطفا درباره دزدیهای شاهزاده رضا پهلوی هم بنویسید

  • مهرداد  On 25 اکتبر 2010 at 7:11 ب.ظ.

   دزدی های شاهزاده ؟ جالب شد..
   میشه یکی درباره دزدیهای شاهزاده رضا پهلوی توضیح بده؟

   انگار اینا خانوادگی دزد هستن!!!
   اون از باباش و اونم از بابابزرگش که همگی دزد بودن

 • آرش ایرانی  On 25 اکتبر 2010 at 5:53 ب.ظ.

  سلام
  اگر پرچم شیر و خورشید رو گذاشتی توی وبلاگت و ولایت فقیه رو مورد انتقاد قرار دادی . اون موقع من میتونم انتقادای شما رو نسبت به برنامه سازهای تلویزیونهای لس انجلسی به عنوان انتقاد از شما بپذیرم

  • میلاد  On 25 اکتبر 2010 at 6:33 ب.ظ.

   آرش خان آخه اینم شد دلیل برای رد انتقاد؟
   یعنی چی که هر کی پرچم شیر و خورشید رو تو وبلاگش گذاشت و یا ضد خامنه ای بود ادم خوبی هست!! و حق داره از تلویزیونهای لس انجلسی انتقاد کنه!!
   من خودم 25سالمه و از وقتی که مدرسه رفتم با پرچم ایران آشنا شدم و میدونم پرچم شیر و خورشید قدیمی و باطل هست ولی با اینکه من پرچم قدیمی رو قبول ندارم هنوز یک آزادی خواه هستم.

   آرش شما سلطنت طلبها چرا اینقدر دیکتاتور هستین و دوست دارین عقیده خودتون رو به ما تحمیل کنید؟ من علاقه ای به پرچم شما سلطنت طلبا ندارم به زور که نمیشه علاقه مند شد. چون این وبلاگ نویس عکس پرچم باطل شده شیر و خورشید رو تو وبلاگش نذاشته ایرانی نیست؟ و حق انتقاد نداره؟!!!!

   حالا واقن اسمت آرش هست یا تقی , قلی, حسن یا حسین؟ هر کی میخواد کلاس بزاره با اسم ایرانی نظر مینویسه!!!!

   • محمدحسین  On 25 اکتبر 2010 at 7:08 ب.ظ.

    میلاد نظر خوبی نوشتی
    باهات موافقم

 • علی از تبریز  On 25 اکتبر 2010 at 6:42 ب.ظ.

  سلام
  امان از دو چهره بودن

  • مینا  On 25 اکتبر 2010 at 7:07 ب.ظ.

   درسته
   این شهرام همایون جلوی دوربین یک ادمه و بیرون از استودیو یک ادم
   این مردک شیاد یک شغال زاده هست

 • ایرج  On 25 اکتبر 2010 at 6:44 ب.ظ.

  سایت جالبی هست

 • پری  On 25 اکتبر 2010 at 6:50 ب.ظ.

  اين اطلاعات از كجاست چه كسی اين اطلاعات را به شما داده؟

 • moji  On 26 اکتبر 2010 at 1:39 ق.ظ.

  من بیشتر به تو شک دارم تا شهرام همایون، این اطلاعاتی که تو داری ازش رو فقط سازمان اطلاعات ایران و سی آی ای و اف بی آی و ازین جور سازمانا می تونن داشته باشن

  • سپهر هامان‌نژاد  On 26 اکتبر 2010 at 2:08 ق.ظ.

   تو اشتباه میکنی.
   مثلا خود تو: به راحتی از ایمیلت (moj********@gmail.com) که معرفی کردی میشه فهمید اسم و فامیلت چیه و بعد در اینترنت جستجو کرد و فهمید: اسمت مجتبی و اول فامیلیت ف هست و همچنین رنگ موهات مشکی نیست.
   یا ادرس فیس بوکت رو پیدا کرد.
   مثل اینکه در سایت ایران پرود هم عضو هستی! سایت خوبیه دوستای زیادی پیدا میکنی فقط کاری نکن بن بشی.
   حساب یوتیوب هم که داری! و 3تا ویدیو آپلود کردی کمی بیشتر در یوتیب فعالیت کن.

   دیدی به چه راحتی میشه اطلاعات جمع کرد؟! تازه تو یک انسان معمولی بودی. شهرام همایون معروف هست و به راحتی میشه دربارش در گوگل اطلاعات جمع کرد.

   سازمانهای اطلاعاتی اطلاعات فوق العاده سری رو پیدا میکنند ولی من فقط کمی در گوگل جستجو کردم.

   موفق باشی

 • مازیار.د  On 26 اکتبر 2010 at 2:24 ق.ظ.

  شهرام همایون آزادیخواه نیست
  کثافت, مزدور آمریکا هست و با جنبش ماهستیمش داره کاری میکنه که جنبش سبز موفق نشه.

  توف تو صورت شهرام همایون و همه خائنین به وطن

 • شراره  On 26 اکتبر 2010 at 2:52 ق.ظ.

  اطلاعات شما درسته شهرام همایون اسم اصلیش «امیر حمید همایون» هست

  و یه خبر جدید هم پیدا کردم: «امیر حمید همایون» تحت تعقیب توسط پلیس بین الملل – (اینترپل) هست!
  باورتون مشه؟ این مردک به عنوان تروریست شناخته شده و پلیس بین الملل دنبالش هست.

  اینم لینک خبر از سایت رسمی اینترپل:
  http://www.interpol.int/public/data/wanted/notices/data/2009/32/2009_22132.asp

 • k  On 26 اکتبر 2010 at 5:18 ق.ظ.

  خیلی دروغگویی . مرگ بر دروغ

  • آنتی دروغگو  On 26 اکتبر 2010 at 2:06 ب.ظ.

   شهرام همایون خیلی دروغگو هست . مرگ بر دروغ گو چه سلطنت طلب باشه چه حزب الهی.

   شاه شما خائن به وطن و قاتل جوانان ایران بوده
   این رو دیگه همه میدونن
   چه جمهوری خواه
   چه مجاهد
   چه کمونیست
   همه میدونن شاه و نوکراش همه جنایتکار بودن و برای مخفی کردن جنایتهاشون مثل سگ دروغ میگفتن

   مرگ بر سلطنط طلب دروغگو

 • آرش ایرانی  On 26 اکتبر 2010 at 2:18 ب.ظ.

  جاوید شاه و پاینده باد سلطنت رضا پهلوی
  مرگ بر دشمنان رضا پهلودی دوم

  • میلاد  On 26 اکتبر 2010 at 2:20 ب.ظ.

   آرش ایرانی کس خول تو که باز نظر نوشتی!
   آرش خیلی دلت میخواد منفی بگیری؟
   چی شاه؟ جاوید؟ شوخی میکنی؟
   منظورت از سلطنت رضا پهلوی چیه؟ نکنه شاهزاده رو میگی؟!!!! ببخشید ایشون شاه کجا هستن؟
   نکنه شازده هم مثل جهانگیرشاه سلطنت میکنه بر یک روستایی شهری چیزی؟

 • رامین  On 6 ژانویه 2011 at 9:52 ق.ظ.

  اینها همه از عقده و حسادت دارند میمیرند و نمتونند ببیند همایون عزیز اینقدر طرفدار داره و شبکه کانال یک بسیار پرقدرت و قوی هست و تمامی افکار و عقیده های سیاسی رو دور هم جمع کرده .عقده و حسادت اهل ولایت فقیه و بقیه آقایون رو کشته .در ضمن این کلیپی که مهرا مدیری دلقک درست کرده اتفاقاً حقانیت جناب همایون رو نشون میده ونشون میده چقدر از همایون حساب میبرن و مترسند.در ضمن اگر قرار باشه ایراد گرفت باید به محمد علی و عمر این بیماران جنسی ایراد گرفت که چرا به دختر 9ساله تجاوز کردند به دستور اسلام و با قانون عقد کردن .راستی پرچم شیرخورشد پرچم اصلی ایران هست و ربطی به سلطنت نداره چون مجاهدین هم شیرخورشید دارن .پرچم شیرخورشید نماد یکدلی و نماد براندازی جمهوری اسلامی هست

  تا نفس هست ما هستیم

 • شيطان تر از شيطان  On 3 فوریه 2011 at 11:24 ب.ظ.

  مادرم مادرم 20 هزار دلار مادرم 20 هزار دلار
  عجب ديالوگ نازي

 • اللهیار دانش  On 9 فوریه 2011 at 8:38 ق.ظ.

  آدم پرچم فروش باشه سگش می ارزه به این که تو کهریزک به جوونای مردم تجاوز کنه.
  آدم پرچم فروش باشه سگش می ارزه به این که مثل رژیم جمهوری اسلامی جوونای ایرانی رو تو خیابونای تهرون قتل عام بکنه و تو روز عاشورای 88 با ماشین نیروی انتظامیش از روی مردم رد بشه.
  وطن فروش و ضد ایرانی و خائن به وطن دار و دسته جمهوری اسلامی و تمامی دنباله هاش هستن و نه دیگران.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: